AnTaryon

Fantastİk bİr Serüvene hazır mısın? "Kahraman"

Onun bu yaptıkları elbette Antaryon'daki hâkimin kulağına gitmişti. Mikail tarafından görevlendirilen iki melek Aunsorm Gul'a Ra'nın yeminini bozduğunu, güçlerini yıkım ve şiddet için kullandığı haberini getirdi. Hâkim bunlara engel olmalıydı ve hemen Sulf Galzodandotgal'a haber saldı çünkü Ra'nın şahidi oydu ve Ra'yı durdurmak için yardım etmeye söz vermişti. Yalnız sandığının aksine Sulfgal gönderdiği yerde değildi. Onu bulamadı ve tek başına gitmek zorunda kaldı. Bu sebeple de yanına büyük bir ejder ordusu aldı; Ra'yı alt etmek için. Uynoklar da onun hizmetindeydi, ona önderleri gibi bakıyor her dediğini yapıyorlardı ve ardında uynokları bırakıp düzeni korumalarını tembihleyerek yüzlerce ejderlik ordusu ile dünya denen gezegene yol aldı...
ZABKAF romanından alıntıdır.

Hemen üye olup diyardaki cesur savaşçılar arasında yerini almalısın!

¤¤¤ Ekran Görüntüleri ¤¤¤

Karakterinizi özgün bir şekilde geliştirebilirsiniz.Ona, tercih ettiğiniz zırh ve silahları giydirebilirsiniz.Her an rahatlıkla rakiplerinize ve dubalara saldırabilirsiniz.Her detayın düşünüldüğü eşsiz savaşlar yapabilirsiniz.
Bir assava katılıp dostlarınızla beraber savaşabilirsiniz.Linistikten, yaptığınız savaşları takip edebilir ayrıntılarını görebilirsiniz.Marifetin varsa binek alabilir, evcil hayvan sahibi olabilirsin.Keskasar sayesinde otomatik savaşlar gerçekleştirebilirsin.
ve elbette çok daha fazlası seni bekliyor...